W piątek, 8 czerwca, w Technikum Architektury i Budownictwa nr 1 odbyło się przekazanie delegacji wychowanków makiety budynku Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Słabowidzących nr 8 im. dr Zofii Galewskiej z ul. Koźmińskiej.

To już drugie tego typu przedsięwzięcie poprowadzone pod kierunkiem pani prof. Krystyny Kowalewskiej, przy wsparciu Anny Stępniewskiej z ramienia MDK Łazienkowska. Ten tandem nauczycielski już w zeszłym roku wspierał młodzież przy tworzeniu makiety budynku Przytułku św. Franciszka Salezego.

Tworzenie makiet odbywa się w ramach programu MDK „Animacja-Integracja-Rozwój”. Wszystkich chętnych do obejrzenia makiety zapraszamy na Święto Truskawki do stoiska Ośrodka dla Dzieci Słabowidzących.

Dostrzegając wśród młodych ludzi wielką potrzebę pracy twórczej, a zarazem chęć zdobywania doświadczenia zawodowego, postaramy się w przyszłości również dostarczać podobnych wyzwań, budując przy okazji sieć sąsiedzkiej współpracy na Powiślu

• makieta-internet
  • makieta2-internet