ksiazka internet

19 września, o godz. 18.00
w Młodzieżowym Domu Kultury, ul. Łazienkowska 7 w Warszawie,

odbędzie się niecodzienne spotkanie z Moniką Chodorowską, autorką książki „Struny pragnień”, wydawnictwo „Lucky”.

książka porusza tematy:

• wychowania dzieci z autyzmem,
• zdrowego rodzicielstwa bez zatracania samego siebie,
• własnych i cudzych granic,
• problemów i porozumienia w małżeństwie,
• lęków i frustracji w wychowywaniu dzieci,

Spotkanie poprowadzi Katarzyna Bulicz-Kasprzak, autorka uznanych publikacji.

Wydarzeniu będzie towarzyszyć wystawa ilustracji do książki autorstwa Agnieszki Lepianki-Pawlikowskiej.

Będzie można też:
• wysłuchać fragmentów książki czytanych przez aktorów,
• wziąć udział w losowaniu dwóch egzemplarzy powieści,
• porozmawiać przy aromatycznej kawie, herbacie i pysznych

monika chodorowska internet  Monika Chodorowska.

Z wykształcenia terapeuta pedagogiczny. Pracowała i pracuje z dziećmi, również autystycznymi.
Mężatka i matka dwóch synów.
Wrażliwiec i wieczna optymistka. Przyjaciółka wszystkich istot we wszechświecie. Wytrwała i konsekwentna.
Aby nie utonąć w oceanie przemyśleń i refleksji – pisze, wypełniając kolorami kontury swojego istnienia.

Publikacje: Felietony o dzieciach w bezpłatnym miesięczniku „Lato w mieście” wychodzącym w r. 2012, („Odczaruj smoka”, „Matka”, „Dzień świstaka”)
Artykuł w miesięczniku „Wychowanie Przedszkolne” 2007 („Zajęcia w zróżnicowanej grupie”).
Opowiadania wydane: opowiadanie „Trąbka” - „Lato moralnego niepokoju”- Zbiór opowiadań – wyd. AD-REM, Jelenia Góra, i opowiadanie „Co to za tytuł” - „Wszystko przez tę książkę”- Antologia opowiadań grupy „Jmtpt” - e-bookowo wyd. internetowe

Katarzyna Bulicz Kasprzak internet Kasia Bulicz-Kasprzak – pisarka, wnikliwa obserwatorka życia. Z kobiecą delikatnością przedstawia trudne sytuacje, a humorem, doprawionym nutką cynizmu zachęca czytelnika do spojrzenia na opisywane wydarzenia z innej perspektywy. Nie udziela rad lecz daje nadzieję na świat pełen dobra i życzliwości, uważa bowiem, że wszyscy mamy obowiązek w taki świat wierzyć.Zadebiutowała w 2012 dzięki nagrodzie w konkursie organizowanym przez Wydawnictwo „Nasza Księgarnia”.

Publikacje: Nie licząc kota czyli Kolejna historia miłosna (Wydawnictwo „Nasza Księgarnia”, Warszawa 2012),Nalewka zapomnienia czyli Bajka dla nieco starszych dziewczynek (Wydawnictwo „Nasza Księgarnia”, Warszawa 2013), Meandry miłości (Wydawnictwo Czarno na Białym, Warszawa 2013), Dom na skraju (Prószyński Media, Warszawa 2015),Szlachetne pobudki (Prószyński Media, Warszawa 2015, Inna bajka (Świat Książki, Warszawa 2015), Uzasadnione wątpliwości (Prószyński Media, Warszawa 2016), Pójdę do jedynej (Prószyński Media, Warszawa 2017), Muszę wiedzieć Prószyński i S-ka 2019, Weź głęboki wdech Edipresse 2019

Agnieszka Lepianka Pawlikowska internet  Agnieszka Lepianka-Pawlikowska - absolwentka Wydziału Filozofii (kierunek: ekologia człowieka i bioetyka) UKSW oraz podyplomowych studiów w zakresie wielokulturowości na UW, ceramik, nauczyciel dyplomowany. Laureatka konkursu na najlepsze prace magisterskie 2000 r. pt.: „Nauka na rzecz ochrony środowiska i przyrody”, organizowanego przez Ministerstwo Środowiska. Swoje pasje życiowe realizuje jako animatorka kultury, koordynatorka młodzieżowych projektów międzynarodowych, autorka programów edukacyjno-społecznych. Tworzy dekoracje do przedstawień dla dzieci, ilustruje książki, kreuje graficznie i merytorycznie gry interaktywne. Prywatnie żona i mama.