PILNE!!!

Kochani!

Kontynuujemy nasze wirtualne spotkania z wykorzystaniem dotychczasowych możliwości i narzędzi.

Nauczyciele, którzy prowadzą zajęcia on-line z użyciem komunikatorów internetowych, czatów, czy grup dyskusyjnych kontaktują się z Wami bezpośrednio, więc zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w czasie, jaki sobie wspólnie ustalicie.

Natomiast z propozycji i pomysłów pozostałych pracowni, dostępnych na naszej stronie w zakładce „Domowo z MDK”, mogą korzystać wszyscy, nie tylko zapisani do danej grupy zajęciowej.

Serdecznie zachęcamy, żeby oderwać się od komputera (po wykonaniu zadań szkolnych lub w czasie przerwy między zajęciami on-line) i na przykład sfotografować wszystkie cyfry lub litery ukryte w kuchni, w łazience czy w salonie, udekorować swój pokój kwitnącą magnolią, uszyć misia i świąteczną kurę dla młodszego rodzeństwa lub dla przyjaciela, powyginać ciało w rytmie hip-hop, powygłupiać się przed lustrem, robiąc śmieszne miny do Fasolkowych przebojów albo poćwiczyć chwyty na gitarze i zaprosić rodzinę na wieczorny koncert przy świecach.

To tylko niektóre z naszych propozycji, zaglądajcie więc do zakładki „Domowo z MDK”, bo każdego dnia będą czekały na Was niespodzianki.

A my czekamy na Wasze pytania, relacje, żarty czy śmieszne historie, które się Wam przydarzyły. A jeśli chcecie po prostu porozmawiać o życiu, to także jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Udostępniamy Wam służbowe adresy mailowe nauczycieli tworzone wg wzoru (bez polskich znaków): pierwsza litera imienia kropka nazwisko @mdk.waw.pl, (UWAGA! W przypadku nauczycieli z podwójnym nazwiskiem, w adresie używamy tylko pierwszego członu nazwiska!).

Czekamy na Was!
Honorata Waszkiewicz
Dyrektor MDK Łazienkowska