PILNE!!!

Znając sytuację domową po wprowadzeniu przez MEN nauczania na odległość (wielu nauczycieli MDK jest rodzicami dzieci w wieku szkolnym), realizując jednocześnie obowiązujące nas zalecenia ministerstwa i organu prowadzącego, postaramy się proponować zajęcia jak najmniej związane z siedzeniem przy komputerze, tematy pobudzające wyobraźnię, zadania, które będą chwilą relaksu, a zarazem podtrzymają pasje naszych podopiecznych i pozwolą im w trudnych momentach skupić się na tym, co kochają robić. 

Kontaktując się przez Internet, chcielibyśmy dać im poczucie, że nie zostawiliśmy ich samych i służymy pomocą, jednocześnie wspierając i motywując do samodzielnego, odpowiedzialnego zadbania o swój rozwój.

Mając też na uwadze poszukiwanie przez Państwa ciekawych i sprawdzonych propozycji, postanowiliśmy wszystkie nasze pomysły umieszczać w jednej, specjalnej zakładce stworzonej na naszej stronie www – „Domowo z MDK”. Mamy nadzieję, że będą nie tylko pomocne w rozwijaniu dotychczasowej pasji, ale też zainspirują do odkrywania nowych zainteresowań, a nawet talentów. Propozycje te publikujemy na bieżąco również na naszym profilu FB - facebook.com/mdklazienkowska

Nauczyciele prowadzący rytmikę w przedszkolach zamieszczą w zakładce ciekawe propozycje zajęć muzyczno-rytmicznych do wykorzystania przez rodziców lub starsze rodzeństwo we wspólnych zabawach z najmłodszymi. Prosimy o podzielenie się tą informacją ze znajomymi, którzy mają dzieci w wieku przedszkolnym.

Nauczyciele, którzy prowadzą z młodzieżą zajęcia on-line z wykorzystaniem komunikatorów internetowych, czatów, czy grup dyskusyjnych (zajęcia wokalne, taneczne i aktorskie Śródmiejskiego Teatru Muzycznego, warsztaty dziennikarskie, zajęcia rysunku i malarstwa) kontaktują się z uczestnikami bezpośrednio i wspólnie ustalają czas spotkań.

Informację o takiej organizacji zajęć rozsyłamy wszystkim uczniom i rodzicom na adresy mailowe podane w trakcie rekrutacji.
W razie wątpliwości, bądź pytań, prosimy kontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez formularz kontaktowy na stronie www.mdk.waw.pl

Udostępniamy również służbowe adresy mailowe nauczycieli tworzone wg wzoru (bez polskich znaków): pierwsza litera imienia kropka nazwisko @mdk.waw.pl, (UWAGA! W przypadku nauczycieli z podwójnym nazwiskiem, w adresie używamy tylko pierwszego członu nazwiska!).


Pozdrawiamy! 
Honorata Waszkiewicz
Dyrektor MDK Łazienkowska