2020 WESPÓŁ w ZESPOŁ plakat s 08.06.2020 2

Tegoroczna VII edycja Festiwalu Sąsiedzkiego Wespół w Zespół dla Solca odbywa się w terminie od 12 maja do 30 czerwca 2020  wyjątkowo ONLINE. Zapraszamy do skorzystania z tej formy udziału w Festiwalu, który jest efektem sąsiedzkiej, wolontariackiej, nieodpłatnej współpracy mieszkańców Solca i instytucji, które mają tutaj swoją siedzibę.

Transmisje odbywają się za pośrednictwem platformy Zoom, kanału YouTube oraz przez profil na Facebooku. Na niektóre wydarzenia wymagane są wcześniejsze zapisy (Muzeum Narodowe w Warszawie, Muzeum Łazienki Królewskie). Szczegółowe informacje znajdą Państwo w opisie każdego wydarzenia. Mamy nadzieję, że te wspólne sąsiedzkie działania pozwolą mieszkańcom osiedla i osobom, które tutaj pracują i uczą się, „zobaczyć i lepiej poznać" Solec oraz jego aktywnych, instytucjonalnych Sąsiadów z Powiśla, Ujazdowa i Śródmieścia Północnego.
Zapraszamy :)

Program ONLINE