canon

plakat wystawa weronika internet

Weronika Mliczewska (Veroetnika)

,,Element" to zbiór czarno-białych fotografii podrożniczki i antropolożki Weroniki Mliczewskiej zabierających nas w serce kontaktu z Matką Ziemią. To podróż po kontynentach i plemiennych historiach.

Stapianie się człowieka z naturalnym rytmem ziemi, zostawianie swojego unikalnego śladu, zmysłowe piękno łączenia przeciwieństw. To oswajanie światła i cienia w każdym z nas, gdzie człowiek jest tylko nikłą cząstką potęgi Natury. Prastare baobaby, potężne sekwoje stają się sacrum, a ciało ludzkie przestaje być profanum. Rozdzielenie na ducha i materię, Ty-Ja, przestrzeń na zewnątrz i w środku roztapiają się w Jedności.

,,Element" jest portretem świata czerpiącego z tradycji ponad czasem i ponad podziałami.

www.veroetnika.com

www.weronikamliczewska.pl

Wydruki kolekcjonerskie dzięki Canon Polska Kuratorka wystawy: Marta Olbryś Zapraszamy od 5 stycznia do 20 lutego 2021 r.

• IMG_20210105_115301
  • _FTT2726