Szanowni Sąsiedzi,

serdecznie zapraszamy do udziału w XI edycji Festiwalu Sąsiedzkiego Wespół w Zespół dla Solca i Powiśla. Rozpoczynamy tegoroczne festiwalowe wydarzenia już w poniedziałek, 13 maja 2024. Finiszujemy 30 czerwca 2024.
Od 11 lat program Festiwalu tworzą wolontariacko mieszkańcy oraz instytucje mające swoje siedziby na Solcu i Powiślu. Tradycją Festiwalu są nieodpłatne wydarzenia dla uczestników. Także organizatorzy i partnerzy nie otrzymują wynagrodzenia za swoją pracę na rzecz Festiwalu Sąsiedzkiego Wespół w Zespół dla Solca i Powiśla.
Jak co roku, tak i w tegorocznej, XI edycji Festiwalu Sąsiedzkiego chcemy się dzielić zaciekawieniem światem, dobrymi emocjami w relacjach między ludźmi i instytucjami, inspiracjami, które prowadzą do pozytywnych zmian, tym wszystkim, co nas łączy i tworzy wzajemne dobrosąsiedzkie więzi.
Zapraszamy do dołączenia do tej sąsiedzkiej festiwalowej idei i do uczestniczenia w majowych wydarzeniach przygotowanych przez mieszkańców, instytucje kultury i placówki oświatowe.

Do zobaczenia na majowych spotkaniach

 Program na czerwiec 2024

XI FESTIWAL SĄSIEDZKI czerwiec final internet