Hamak nauczyciel:      Agnieszka Trepkowska
   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
wiek  uczestników:       7- 10 lat
dni zajęć   informacje w zakładce "plan zajęć"

 

Na zajęcia "Małe majsterkowanie - W zaczarowanym świecie ilustracji" zapraszam dzieci w wieku 7-10 lat, które lubią czytać i tworzyć. Poszukując inspiracji w książkach, stworzymy własne projekty ilustracji, wykorzystując różnorodne techniki plastyczne, w tym również przestrzenne: modele, mobile, wycinanki 3d. Będziemy wykorzystywać materiały z recyklingu i nadawać starym przedmiotom nowe znaczenie użytkowe oraz eksperymentować z tradycyjnymi technikami plastycznymi, aby wykorzystać je w nowoczesny sposób.

Zajęcia odbywają się na ul. Fabrycznej 1/3 w Miasteczku Przyrody.           

Jak trafić na Fabryczną ?

  • fabryczna_m_p
  • mapa_fabryczna_duza
                                                                                                                                                                                                                                                           Kliknij mapkę aby powiększyć

 

Atrepkowska1

Agnieszka Trepkowska - Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego Wydziału Pedagogiki i Edukacji Wczesnoszkolnej oraz Studiów Podyplomowych Edytorstwa Współczesnego UKSW. Nauczyciel dyplomowany, który stara się robić jak najmniej po to, aby to dzieci robiły jak najwięcej. W swojej pracy już dawno porzuciła tradycyjne podręczniki, wykorzystując metodę projektu i pracy grupowej jako podstawowe narzędzia. Pracuje jako nauczyciel w jednej z warszawskich szkół, a w wolnych chwilach szyje, maluje, fotografuje i czyta kryminały. Laureatka Grand Prix Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej za rok 2019.