sfmt logo internet 1

ORGANIZATORZY:
Urząd Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy
Młodzieżowy Dom Kultury im. Wł. Broniewskiego w Warszawie
zapraszają uczniów śródmiejskich szkół do udziału
w organizowanym pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Śródmieście

XIV ŚRÓDMIEJSKIM FESTIWALU MŁODYCH TALENTÓW 2020/21
pod hasłem:

3 - 2 - 1 - WRACAMY!

Wracamy i zapraszamy, byście mimo trudnego czasu podzielili się z nami Waszymi pasjami na tegorocznym Festiwalu. Proponujemy cztery obszary działań artystycznych, w jakich możecie się sprawdzić:

• muzyka (śpiew lub gra na instrumentach muzycznych)
• taniec
• fotografia
• film

Startować można w jednej lub kilku dziedzinach.

Uczestnikiem festiwalu może zostać każdy uczeń śródmiejskiej szkoły. W tym roku, z uwagi na obostrzenia związane z pandemią, maksymalną liczbę osób występujących jednocześnie na scenie ograniczamy do 12 osób. Regulaminy poszczególnych konkursów znajdują się naszej stronie: www.mdk.waw.pl/index.php/srodmiejski-festiwal-mlodych-talentow oraz jako załączniki do niniejszej informacji.

Festiwal wraca i czeka na Was z niecierpliwością!

DOBRE WIEŚCI: w tym roku macie możliwość przygotowania się do swoich występów w przestrzeni MDK, szerzej o tym pod informacjami o festiwalu.J

TERMINARZ FESTIWALOWY

KONKURS MUZYCZNY I TANECZNY

Termin nadsyłania zgłoszeń - 30.04.2021 r.
Eliminacje:  - szkoły podstawowe - 31.05 - 4.06.2021 r.
                   - szkoły ponadpodstawowe - 24-28.05.2021 r.

Koordynator konkursów: Anna Gwarek Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 880-422-264
Szczegółowy terminarz eliminacji będzie ustalany indywidualnie, z uwzględnieniem aktualnych wytycznych związanych z pandemią.

KONKURS FOTOGRAFICZNY I FILMOWY

Termin nadsyłania prac - 28.05.2021 r.
Koordynator konkursu Fotograficznego: Tomasz Truszkowski       e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Koordynator konkursu Filmowego:          Katarzyna Kasztelowicz  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Karty zgłoszeń i wszystkie niezbędne zgody należy przesłać na wyżej podane adresy mailowe lub doręczyć w podanych terminach na adres:

Młodzieżowy Dom Kultury im. Wł. Broniewskiego
00-449 Warszawa, ul. Łazienkowska 7
(sekretariat MDK czynny jest poniedziałek - piątek w godz. 11.00 – 18.00)

WYNIKI

Lista laureatów wszystkich konkursów Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów zostanie opublikowana na stronie MDK 7 czerwca 2021 r. bez podania miejsca w porządku alfabetycznym.
Sposób ogłoszenia szczegółowych wyników i wręczania nagród zostanie podany do wiadomości na co najmniej tydzień przed uroczystością.

UWAGA! W związku ze zmieniającą się sytuację pandemiczną w kraju zastrzegamy sobie prawo zmiany terminów lub odwołanie XIV edycji Festiwalu.

MOŻLIWOŚĆ PRZYGOTOWANIA WYSTĘPÓW W PRZESTRZENI MDK

Z uwagi na obecne w szkołach ograniczenia, w tym roku w naszym MDK stworzyliśmy dla Was bezpieczną przestrzeń na czas przygotowań. Mamy świadomość, że Wasze prezentacje muszą GDZIEŚ powstać i potrzebujecie MIEJSCA by nad nimi popracować. Możecie przyjść do MDK, by działać pod opieką naszych nauczycieli, a także skonsultować Wasze pomysły, jeśli macie taką potrzebę. Zapraszamy Was również ze swoimi opiekunami czy nauczycielami, którzy są autorami Waszych prezentacji. Służymy Wam przestrzenią, a także wszelką radą i pomocą, pozostawiając niezależność wyborów i decyzji artystycznych. Nauczyciele wspierający Wasze przygotowania ze strony MDK nie będą członkami Jury. Maksymalna liczba uczestników w grupie to 12 osób.
ZAPISY: Anna Gwarek – e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 880-422-264

WARSZTATY FOTOGRAFICZNO-FILMOWE

Biorąc pod uwagę obecne obostrzenia i zmiany w organizacji pracy szkół, chcąc wyjść naprzeciw potrzebom oraz możliwościom uczniów i nauczycieli, MDK Łazienkowska pragnie zaproponować wsparcie w przygotowaniach dzieci i młodzieży do konkursu.
W związku z ograniczeniami zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych warsztatów fotograficzno-filmowych prowadzonych przez nauczycieli MDK. Zajęcia mogą być prowadzone zarówno w formie zdalnej jak i stacjonarnej w bezpiecznej przestrzeni naszej placówki. Spotkania będą nie tylko przygotowaniem Państwa podopiecznych do udziału w konkursie, ale też atrakcyjnym uzupełnieniem wiedzy z dziedziny sztuki i technologii.
Szczegóły prosimy ustalać z koordynatorami konkursu.

ZAPISY:
warsztaty fotograficzne: Tomasz Truszkowski – e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 723 244 879
warsztaty filmowe: Katarzyna Kasztelowicz – e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 22 629 32 06

Decyduje kolejność zgłoszeń!!!

Zapraszamy na warsztaty

Regulamin i karta konkursu muzycznego

Regulamin i karta konkursu tanecznego

Regulamin i kartakonkursu fotograficznego

Regulamin i karta konkursu filmowego