PILNE!!!
                                          nauczyciel:         Anna Gwarek
wiek uczestników:  14-19 lat
dni zajęć:  informacje w zakładce "plan zajęć"

Zajęcia choreograficzne dla tych z Was, którzy chcą zacząć swoją przygodę z musicalem, mają słuch muzyczny i poczucie rytmu.

Aktor musicalowy jest artystą wszechstronnym, dlatego zapraszamy Was do grupy, której uczestnicy mają dostęp do różnorodnych zajęć: choreograficznych, wokalnych i teatralnych, a także mają szansę poznania teatru muzycznego „od kuchni” – mogą uczestniczyć w procesie budowania scenografii, przygotowywanie kostiumów, poznać pracę reżysera świateł czy charakteryzatorki.

Na zajęciach będziecie rozwijać zarówno swoją technikę, jak i pracować nad wybranym przez prowadzących repertuarem musicalowym. Nie zabraknie także improwizacji i ćwiczeń oddechowych, niezbędnych do łączenia na scenie śpiewu z choreografią.

Zapraszamy serdecznie!!!

Ania8 internet

Anna Gwarek - choreograf i pedagog tańca współczesnego, tancerka, występująca na festiwalach w kraju i zagranicą (Niemcy, Słowacja, Izrael), tancerka w projektach takich choreografów, jak Wojciech Mochniej i Melissa Monteros (Kanada), Frank Micheletti (Francja), Be van Vark (Niemcy), Jaro Winiarski (Słowacja), Georg Blaschke (Austria), Teatr Tańca "Zawirowania"(Polska). Zafascynowana kontakt improwizacją taneczną, rozwijała swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych festiwalach kontakt improwizacji w Polsce i Izraelu. Z wykształcenia jest magistrem filozofii.