Kochani!

Przygotowaliśmy dla Was niespodziankę.

Życzymy udanych wakacji!

 

2020 01 12 swiatelko wosp

"Światełko do Nieba"
Śródmiejski Teatr Muzyczny
WOŚP 2020

2020 01 12 WOŚP

Dziś po raz kolejny graliśmy w ramach finału WOŚP . Udało nam się zebrać około 22 000 złotych co stanowi absolutny rekord. Chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim którzy przyczynili się do tego sukcesu:
Wolontariuszom (także psom), którzy kwestowali z puszkami na ulicach Warszawy,

 2019 12 31 kiermasz2 int

ŚWIĄTECZNY KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY 2019 r. już za nami. Większość cudeniek przygotowanych przez naszą pracownię ceramiczną powędrowała w świat, by swym wdziękiem rozjaśniać święta. W tym roku udało się zebrać 948,50 zł, które wsparły przygotowanie świąt dla bezdomnych, organizowanych przez Wspólnotę Sant`Egidio.

2019 12 13 koncert swieta zielinska

Piękny, wzruszający, klimatyczny zimowy koncert kolęd. Giganci gitary pod okiem Agnieszki Zielińskiej. Gościnnie: wspaniała Marta Ordowska i Lena, która tanecznie i ruchowo dopingowała najmłodszych!

Od 2 do 6 grudnia uczestniczyliśmy w akcji Straży Miejskiej i Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Warszawie „Świeć blaskiem z odblaskiem”. W naszym holu stanęła śródmiejska choinka pięknie przystrojona odblaskami, a FASOLKI zaśpiewały piosenkę „Błyśnij odblaskiem”, zachęcając wszystkich do noszenia odblasków, byśmy byli lepiej widoczni w ruchu drogowym. Posłuchajcie!
Fasolki, wraz z klasą 2a z SP 143, nagrały również wideoklip,

2019 12 06 mikolajkowy koncert

Wczoraj odbył się mikołajkowy koncert dla przedszkolaków w wykonaniu Natalii Dymarskiej i jej uczennic harfistek.Występ uaktrakcyjniło ukulele.
W programie wybrzmiało:
„Jam jest Dudka” (duet harfa fort ze śpiewem)
"Wsród nocnej ciszy" (harfa celtycka)
"Bóg sie rodzi" (duet harfa i flet)
Zespół Altokadra - kolęda góralska (dwie gitary, klarnet, dwoje skrzypiec i harfa)
Było pięknie!

Obecni: Ćwiertniewski, Fokt, Twardowska, Pieńkos i inni wielbiciele sztuki. Odbyło się nagłe oprowadzanie kuratorskie! Wystawa trwała do 28 grudnia br. w Galerii Młodych Twórców Łazienkowska!

Czy to naprawdę lipa?

Lipa

Widzieliście, że przed MDK-iem wyrosło nam nowe drzewo? To lipa! Nasadzenia drzew na naszym osiedlu nadzoruje Zarząd Zieleni m. st. Warszawy.

Zapukało, zaszumiało, mnóstwo nasion poleciało

20 listopada w głównym budynku MDK, na ul. Łazienkowskiej 7 odbyły się po raz kolejny warsztaty muzyczne dla przedszkolaków „Podróże Roślin”.