2020 01 12 swiatelko wosp

Śródmiejski Teatr Muzyczny
WOŚP 2020

2020 01 12 WOŚP

Dziś po raz kolejny graliśmy w ramach finału WOŚP . Udało nam się zebrać około 22 000 złotych co stanowi absolutny rekord. Chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim którzy przyczynili się do tego sukcesu:
Wolontariuszom (także psom), którzy kwestowali z puszkami na ulicach Warszawy,

OSTATECZNY MALY internet

,,Płasko i przestrzennie"- wystawa prac uczniów z pracowni Plastyki z podstawami rysunku Iwony Antos oraz pracowni Architektury i projektowania oraz pracowni Dekorowania Elżbiety Kossakowskiej. Wystawa ma miejsce w Galerii MDK Łazienkowska i można ją odwiedzać indywidualnie w dniach 15.03-9.04 w godzinach 10-19.00 od poniedziałku do piątku, oraz w soboty w godzinach 10-15.00.

Zapraszamy!

2019 12 31 kiermasz2 int

ŚWIĄTECZNY KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY 2019 r. już za nami. Większość cudeniek przygotowanych przez naszą pracownię ceramiczną powędrowała w świat, by swym wdziękiem rozjaśniać święta. W tym roku udało się zebrać 948,50 zł, które wsparły przygotowanie świąt dla bezdomnych, organizowanych przez Wspólnotę Sant`Egidio.

2019 12 13 koncert swieta zielinska

Piękny, wzruszający, klimatyczny zimowy koncert kolęd. Giganci gitary pod okiem Agnieszki Zielińskiej. Gościnnie: wspaniała Marta Ordowska i Lena, która tanecznie i ruchowo dopingowała najmłodszych!

2019 12 06 mikolajkowy koncert

Wczoraj odbył się mikołajkowy koncert dla przedszkolaków w wykonaniu Natalii Dymarskiej i jej uczennic harfistek.Występ uaktrakcyjniło ukulele.
W programie wybrzmiało:
„Jam jest Dudka” (duet harfa fort ze śpiewem)
"Wsród nocnej ciszy" (harfa celtycka)
"Bóg sie rodzi" (duet harfa i flet)
Zespół Altokadra - kolęda góralska (dwie gitary, klarnet, dwoje skrzypiec i harfa)
Było pięknie!

plakat istota 500

„Istota emocji” jest zbiorem obrazów chromoterapeutycznych, wspomagających procesy zarządzania inteligencją emocjonalną.
Głównym motywem jest barwa (chroma z greckiego - kolor), która „zapakowana” w szczeliny płótna i geometrię wytwarza energię wpływającą na ludzką psychikę i fizykę.

Obecni: Ćwiertniewski, Fokt, Twardowska, Pieńkos i inni wielbiciele sztuki. Odbyło się nagłe oprowadzanie kuratorskie! Wystawa trwała do 28 grudnia br. w Galerii Młodych Twórców Łazienkowska!

Z radością informujemy, że kiermasz świąteczny organizowany przez MDK „Łazienkowska” już tradycyjnie przed Świętami Bożego Narodzenia, tym razem zakończył się zebraniem kwoty 1598,6 zł.

Jak co roku zbiórka wsparła działania wspólnoty Sant'Egidio, która przygotowuje święta dla bezdomnych. Cieszy nas również, że prawie wszystkie ozdoby wystawione na kiermaszu przez pracownie MDK spotkały się z Państwa zainteresowaniem.

2021 01 11 podziekowania