foto campart500

Przeżyjmy to jeszcze raz... zdjęcia

CampArtFILM

Kliknij w obrazek  ;-)

UWAGA! UWAGA! UWAGA!

ŚRÓDMIEJSKI TEATR MUZYCZNY PO RAZ DRUGI ZAGRA DLA DOBREGO ANIOŁA NASZEGO ZESPOŁU!

Już 5 września o godzinie 19:00 zagramy charytatywny spektakl musicalu "FOOTLOOSE", z którego cały dochód przeznaczymy na wsparcie dla przyjaciółki naszego zespołu, która od samego początku wspiera nas i wiernie nam kibicuje.

Plakat NAdzieiiDuzy

11f17b689fa8c98f9e686d99e63a4922590f

ZAPRASZAMY OD 17- 31 SIERPNIA w godz. od 10.00 do 11.30 i od 12.00 do 13.30

MDK Łazienkowska może być objęty monitoringiem w ramach budżetu partycypacyjnego!
Żeby projekt ujrzał światło dzienne i został zrealizowany, trzeba go poprzeć. Zapraszamy do zapoznania się z projektem http://www.facebook.com/bezpieczenstwo.dzieci.imlodziezy i oczywiście zagłosowania! https://app.twojbudzet.um.warszawa.pl/projekt/12592

footloose internet

Ta młoda, energetyczna obsada produkcji "FOOTLOOSE" wystąpi w premierowych pokazach na scenie Teatru Palladium już od 27 czerwca br. i spektakle 28 i 29 czerwca br.

Tak, tak…, minęło już 65 lat od czasu, kiedy w powojennej Warszawie, w samym jej centrum, na terenie Śródmieścia, powstały dwa młodzieżowe domy kultury: MDK „Muranów” i MDK Łazienkowska. Z tej okazji spotkaliśmy się 8 czerwca, w kinie ATLANTIC, w połowie drogi między obiema placówkami i wspólnie świętowaliśmy jubileusz w towarzystwie znakomitych Gości - naszych przyjaciół: dzieci, młodzieży, rodziców, byłych i obecnych pracowników, przedstawicieli zaprzyjaźnionych placówek oświatowych, uczelni artystycznych i pedagogicznych oraz instytucji kultury, a także przedstawicieli władz oświatowych i samorządowych.

Już w najbliższy czwartek, w kinie “Atlantic” rozpoczniemy obchody 65-lecia MDK Łazienkowska. Wraz z nami swój jubileusz świętować będzie również MDK Muranów, młodszy od nas zaledwie o kilka miesięcy.

truskawka Medal

W sobotę, 10 czerwca br. w „Miasteczku Przyrody”

przy ul. Fabrycznej 1/3, w godz. 11.00 – 14.00,

odbędzie się piknik rodzinny „Święto Truskawki”.

W tym roku będzie to okazja do wspólnego świętowania jubileuszu 65-lecia MDK.

Z tej okazji przygotowaliśmy wiele atrakcji: