PIĘKNYCH ŚWIĄT

ŻYCZĄ Z CAŁEGO SERCA
DYREKCJA MDK ŁAZIENKOWSKA, NAUCZYCIELE i PRACOWNICY

kot_zyczenia

A u nas już kolejny raz zakwitły słoneczne kwiaty posadzone w ramach projektu wspierającego hospicjum "Pola Nadziei"....

• pola-nadziei_1
  • pola_nadziei_2019_2
  • pola_nadziei_3

Pokaźne kolorowe kury oraz pomysłowo zdobione małe i wielkie jajka można do Wielkiego Piątku podziwiać w holu MDK. Ta piękna i radosna dekoracja jest owocem warsztatów krawieckich, które odbyły się w mijającym tygodniu w Galerii MDK.

MDK na Warszawskim Pikniku Rodzinnym
W ramach 13. Warszawskich Dni Rodzinnych w niedzielę palmową na Stadionie Syrenki odbył się Warszawski Piknik Rodzinny.

Po obejrzeniu złożonych prac i burzliwych obradach jury konkursu fotograficznego i filmowego ŚFMT wyłoniło tegorocznych zwycięzców. Szczegółowe informacje o przyznanych trofeach ujawnione zostaną podczas wręczania nagród. Poniżej przedstawiamy listę laureatów w kolejności alfabetycznej:

kury krawieckie

Warsztaty odbędą się 9, 10 i 11 kwietnia od godziny 16:00 do 19:00. Zapisy w sekretariacie !
Serdecznie zapraszamy naszych uczestników z rodzicami!

UWAGA! Mimo nieobecności p. Elżbiety Kossakowskiej warsztaty krawieckie nie zostały odwołane!

W piątkowy poranek, w ramach "Spotkań z muzyką" organizowanych dla przedszkolaków, mieliśmy okazję gościć Karola Dobrowolskiego znakomitego skrzypka jazzowego mieszkającego na stałe w Paryżu.

PLAKAT internet 2

WYSTAWA KATARZYNY PORCZAK
Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie

"KOLOR JAKO DOMINANTA PRZESTRZENI"
 4.03-14.03. 2019 finisaż 14.03.br. godz. 17.30
GALERIA MŁODYCH TWÓRCÓW ŁAZIENKOWSKA

Eliminacje Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów w konkursach tanecznym i muzycznym już za nami, a po burzliwych obradach poznaliśmy laureatów obu konkursów.

Wszystkim laureatom gratulujemy!

Zapraszamy na rozdanie Wen, 1 kwietnia 2019 br. podczas  Koncertu Laureatów w TEATRZE PALLADIUM.  Szczegółowe informacje zostaną podane w późniejszym terminie.

wyniki z konkurs taneczny

wyniki z konkursu muzycznego