plakat teczka 1

26 września, w tym roku wyjątkowo wcześniej i w teatralnej oprawie, odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na scenie Teatru Palladium Burmistrz Dzielnicy Śródmieście, pan Aleksander Ferens wraz z Zastępcą, panem Pawłem Martoflem oraz Naczelnikiem Wydziału Oświaty i Funduszy Europejskich, panem Łukaszem Kasprzakiem wręczyli dyrektorom i nauczycielom śródmiejskich placówek oświatowych Nagrody Burmistrza Dzielnicy Śródmieście oraz specjalne podziękowania - wyróżnienia dla pracowników nie będących nauczycielami za niebagatelny wkład w rozwój śródmiejskiej oświaty.

zimowisko www internet

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą obozu zimowego Camp'Art 2020

2019 09 25 rowery internet

Konferencja, 25 września, 14.00-17.30, MDK, Łazienkowska 7

Serdecznie zapraszamy nauczycieli klas 0-3 szkół podstawowych do udziału w konferencji inaugurującej program „Po Warszawie pieszo i na kółkach” w roku szkolnym 2019/20.

ksiazka internet

19 września, o godz. 18.00
w Młodzieżowym Domu Kultury, ul. Łazienkowska 7 w Warszawie,

odbędzie się niecodzienne spotkanie z Moniką Chodorowską, autorką książki „Struny pragnień”, wydawnictwo „Lucky”.

książka porusza tematy:

• wychowania dzieci z autyzmem,
• zdrowego rodzicielstwa bez zatracania samego siebie,
• własnych i cudzych granic,
• problemów i porozumienia w małżeństwie,
• lęków i frustracji w wychowywaniu dzieci,

Spotkanie poprowadzi Katarzyna Bulicz-Kasprzak, autorka uznanych publikacji.

Wydarzeniu będzie towarzyszyć wystawa ilustracji do książki autorstwa Agnieszki Lepianki-Pawlikowskiej.

SISTER ACT - ZAKONNICA W PRZEBRANIU

SISTER ACT internet

2019 08 20 lato w miescie tytul

Akcję LATO W MIEŚCIE czas rozpocząć, serdecznie zapraszamy!

plakatmielnika3kolor

Od 2 lipca do 30 września  w godz. od 10.00 do 16.00 ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA WYSTAWY POPLENEROWEJ!

PRACOWNIA RYSUNKU I MALARSTWA RENATY TUSZYŃSKIEJ-MICHAŁOWSKIEJ

tytulowa

Energetyczny, artystyczny, letni plener w malowniczym Mielniku nad Bugiem.
Pracownia Rysunku i Malarstwa Renaty Tuszyńskiej-Michałowskiej.

Q1 internet2

Uczestniczymy w projekcie PARTYCYPACYJNE PROJEKTOWANIE PRZESTRZENI
W INSTYTUCJACH EDUKACJI I KULTURY M.ST. WARSZAWY

Projekt jest realizowany ze środków m. st. Warszawy w ramach Programu „Młoda Warszawa, miasto z klimatem dla młodych 2016-2020”. Dotyczy procesu projektowania przestrzeni w miejskich instytucjach edukacji i kultury, z których korzystają młodzi ludzie, jak szkoły, biblioteki i młodzieżowe domy kultury.