2018 10 10 zyczenia dla nauczycieli

2018 10 09 szarlotka

9 października w Miasteczku Przyrody przy ul. Fabryczna 1/3, odbyło się kolejne, już 14-ste Rodzinne Święto Szarlotki tym razem pod tytułem „ZŁOTE JABŁKO”

Spotkanie rozpoczął występ FASOLEK, a potem zwyczajem poprzednich lat dorośli brali udział w aukcji prac uczestników zajęć MDK.

plakat mierki2019 zima 002

Szczegóły: OBÓZ CAMP'ART- Zima 2019

konferencja muzyczna

Serdecznie zapraszamy na Konferencję dla nauczycieli " Muzyka i ruch jako forma pomocy pedagogicznej 27 wrzesnia br.

w tytyle: KONFERENCJA MUZYCZNA

plakat 2018 09 27

Zapraszamy na spotkanie z młodymi twórcami dnia 27 września 2018 o godz. 18.00

Wracamy na Scenę Łazienkowska z naszym ostatnim spektaklem
WALIZKA NIE MOICH WZRUSZEŃ 10. września br. godz. 19.00

plakat5

Wszystko. Teraz. Już. W razie czego. Bo inni.
Gdybyśmy jednak zechcieli, czego wcale nie chcemy, mieli to, czego nie wybraliśmy, co SIĘ przecież chce i co SIĘ przecież wybiera, możemy to mieć.

2018 10 14 Les Miserables

I etap przesłuchań do głównych ról oraz zespołu wokalnego odbędzie się 14 października 2018 roku o godzinie 11:00 w Młodzieżowym Domu Kultury im. Wł. Broniewskiego, ul. Łazienkowska 7.

Zgłoszenie zawierające imię, nazwisko, datę urodzenia, telefon kontaktowy należy wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 5 października br.
Kandydaci w wieku 15+ przystępując do I etapu przesłuchań zobowiązani są przygotować fragmenty dwóch z trzech podanych utworów adekwatnie dla pań i panów. Materiały na przesłuchania (teksty i fragmenty podkładów) zostaną przesłane po mailowym przyjęciu zgłoszenia.
Kandydaci biorący udział w przesłuchaniach I etapu po wykonaniu jednego lub dwóch fragmentów
(o ilości i kolejności wybranych decyduje komisja) przejdą sprawdzenie umiejętności ruchowych.

W 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości, współorganizatorzy wolontariackich działań na Solcu Anioły są wśród NAS obchodzą skromny jubileusz 10-lecia swojego istnienia, w tym piątą edycję Festiwalu Sąsiedzkiego Wespół w Zespół dla Solca. Tegoroczny Festiwal trwał od 10 maja do 30 czerwca 2018 i był poświęcony sąsiedzkiemu pomaganiu.
Wspólnie zachęcaliśmy do wolontariatu w bibliotekach osiedlowych i instytucjach kultury.

2018 01 03 SPAMALOT

TO JUŻ DZIŚ!

SPAMALOT WYSTARTUJE RÓWNO O 19.00!

TEATR PALLADIUM, ZŁOTA 9, WARSZAWA 2018

BĘDZIE SIĘ DZIAŁO....
MIESIĄCE CIĘŻKIEJ PRACY, POTU, ŁEZ, ŚMIECHU, WYRZECZEŃ, DOSKONALENIA SWOICH UMIEJĘTNOŚCI POD OKIEM ŚWIETNYCH ARTYSTÓW.

EFEKT DZIŚ WIECZOREM...... WSTRZYMUJEMY ODDECHY!

MG 3416naglowek internet

Tak bawiliśmy się podczas turnieju, zobacz jak było!