2019 08 20 lato w miescie tytul

Akcję LATO W MIEŚCIE czas rozpocząć, serdecznie zapraszamy!

plakatmielnika3kolor

Od 2 lipca do 30 września  w godz. od 10.00 do 16.00 ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA WYSTAWY POPLENEROWEJ!

PRACOWNIA RYSUNKU I MALARSTWA RENATY TUSZYŃSKIEJ-MICHAŁOWSKIEJ

tytulowa

Energetyczny, artystyczny, letni plener w malowniczym Mielniku nad Bugiem.
Pracownia Rysunku i Malarstwa Renaty Tuszyńskiej-Michałowskiej.

Q1 internet2

Uczestniczymy w projekcie PARTYCYPACYJNE PROJEKTOWANIE PRZESTRZENI
W INSTYTUCJACH EDUKACJI I KULTURY M.ST. WARSZAWY

Projekt jest realizowany ze środków m. st. Warszawy w ramach Programu „Młoda Warszawa, miasto z klimatem dla młodych 2016-2020”. Dotyczy procesu projektowania przestrzeni w miejskich instytucjach edukacji i kultury, z których korzystają młodzi ludzie, jak szkoły, biblioteki i młodzieżowe domy kultury.

W piątek, 8 czerwca, w Technikum Architektury i Budownictwa nr 1 odbyło się przekazanie delegacji wychowanków makiety budynku Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Słabowidzących nr 8 im. dr Zofii Galewskiej z ul. Koźmińskiej.

2019 06 15 truskawka

2019 06 05 T CZO

3-13 czerwca 2019
Finisaż 12 czerwca br., godz. 17.30
Galeria Młodych Twórców Łazienkowska
W głąb krajobrazu. Pejzaże Karpat to wystawa parunastu obrazów polskich gór, ale także tytuł albumu malarskiego autorstwa Agaty Jóźwiak. Będzie to podsumowanie paru lat pracy malarki w rejonie polskich Karpat.

zaproszenie

Drodzy Uczestnicy, Szanowni Rodzice i Opiekunowie,

w celu zapewnienia najwyższych standardów bezpiecznego pobytu dzieci i młodzieży na terenie placówki przypominamy, że wszelkie spostrzeżenia, sygnały i uwagi, które pomogą nam podnieść poziom bezpiecznego pobytu uczestników naszych zajęć w naszej placówce, możecie zgłaszać (również anonimowo) za pomocą formularza kontaktowego, który znajduje się na naszej stronie w zakładce "KONTAKT" lub pocztą elektroniczną na nasz adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Więcej informacji w zakładce: Dla rodziców