NAGOWEK nocowanka 05    ZOBACZ JAK BYLO...,

UWAGA!!!

Serdecznie zapraszamy do głosowania na STRASZNE POTWORY oddaj jeden tylko głos i prześlij pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule GŁOS NA POTWORA

GALERIA STRASZNYCH POTWORÓW

W piątek, 24 listopada w Miasteczku Przyrody na ulicy Fabrycznej 1/3 odbyło się wyjątkowe wydarzenie. Dzieci należące do przyrodniczego klubu „Panda” oraz uczestnicy zajęć „Przygoda z filmem” przyszły, aby przenocować w towarzystwie przyrodniczych strachów i wesoło się bawić. Jak wiadomo, wszyscy lubimy trochę się bać, a niektóre zwierzęta, szczególnie nocne, są uważane za groźne lub z powodu swego wyglądu, budzą odrazę.

sfmt logoWszystkich uczniów śródmiejskich szkół zapraszamy udziału w konkursie tanecznym i muzycznym Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów. Na zgłoszenia czekamy do końca lutego 2018 r. Eliminacje odbędą się w 12 i 19 marca 2018 r. Szczegóły oraz karty zgłoszenia w załączonych plikach.

Regulamin i karta konkursu muzycznego

Regulamin i karta konkursu tanecznego

Przyjdź - to jest ważne! Zmiana w kwartale a6 dotyczy miejsca naszych sąsiedzkich spotkań!

Więcej: http://www.powislepoludniowe.prezentacjaplanu.pl/discuss/mpzp-powisle-poludniowe/map/display/view/479f15b8-c86c-47de-ad87-b00d88358e31

2017 11 konsultacje Solec

Już 18 listopada (sobota) zapraszamy uczniów śródmiejskich szkół na warsztaty i plener konkursu fotograficznego i filmowego organizowanego w ramach kolejnej edycji Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów. Warsztaty rozpoczynamy o godzinie 11.00 w MDK Łazienkowska (ul. Łazienkowska 7). Zakończenie pleneru planowane jest ok. godziny 14.00.
UWAGA! Obecność na warsztatach jest warunkiem dopuszczenia do udziału w konkursie.

Regulamin i karta konkursu fotograficznego

Regulamin i karta konkursu filmowego

A Pagowski

ZOBACZ, JAK TO BYŁO :-)

6 LISTOPADA o godz. 14.00 odbył się wernisaż wystawy wybitnego grafika Andrzeja Pągowskiego, autora ponad 1400 plakatów. W tym roku artysta obchodzi 40-lecie pracy twórczej.

Zapraszamy na nowe zajęcia - KODO-TYKĘ czyli KODOWANIE + ROBOTYKĘ. Wiek uczestników 8-12 lat. Zajęcia będą się odbywały w poniedziałki: I gr. 15.00 - 16.30, II gr. 16.45 - 18.15. Zgłoszenia na zajęcia pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w sekretariacie placówki. Startujemy 6 listopada!

2017 10 19 kodotyka

Dzięki Państwa ogromnemu zaangażowaniu i chęci pomocy pani Eli Rajczak, dla której Śródmiejski Teatr Muzyczny zagrał 5 września br. w Teatrze Palladium udało się zrealizować postawione wcześniej zadanie!

Zespół musicalu FOOTLOOSE oraz Młodzieżowy Dom Kultury ŁAZIENKOWSKA wzbogaciły konto fundacji Avalon kwotą przekraczającą 17 tysięcy złotych!
Dodając do tego wolne wpłaty oraz kwotę refundowaną udało się zebrać potrzebną sumę do zakupu elektrycznego wózka, który pomoże pani Eli Rajczak łatwiej pokonywać trudności codziennego funkcjonowania, tak na zewnątrz jak i w domu. Wózek został zamówiony.
DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE! ANIOŁY SĄ WŚRÓD NAS!

2017 10 10 kodowanie

Już w ten piątek, 13.10.2017, w godzinach 16-19, w naszym MDKu, wyjątkowe wydarzenie: Warsztaty robotyki "Kodujemy MikroBity"
Zapraszamy uczestników w wieku 12-18 lat
Zapisy na warsztaty przyjmujemy mailowo, pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2017 10 06 czo

Teatr Tańca CZO zaprasza serdecznie na spektakl pt.: "Portret Zbiorowy, czyli 100 oddechów JA"
13.X.2017 r. o godz. 19.00
Scena "Łazienkowska"

wystawaCampArt

SZANOWNI PAŃSTWO

Serdecznie zapraszamy na wernisaż fotografii CAMP'art

11.10.2017 godz. 17:00 w GALERII ŁAZIENKOWSKA

Będzie nam bardzo miło ponownie spotkać się ze wszystkimi uczestnikami obozu!