seniorz2 samoloty

Serdecznie zapraszamy! na MIĘDZYPOKOLENIOWE MAJSTERKOWANIE, które odbędzie się już w ten piątek 16.02.17 r. w godz. 11-14, ulica Miła 22

2018 01 30 bal w sieci13 lutego, godz. 17.30, sala 105
Zapraszamy na:

BAL W SIECI

W programie:

parę słów o pająkach
gry i zabawy pajęcze
występ FASOLEK
i wychowanków A. Zielińskiej,
dużo śmiechu i muzyki.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY
młodszych i starszych.

2018 01 15 ferie 05

Tak się bawimy podczas fierii zimowych

zobacz jak było :-)

tak jest dziś

2018 01 14 Naglowek

ORKIESTRA GRA!

Pomimo ferii - zebraliśmy....ponad 8,5 tysiąca! A to jeszcze nie koniec. Dodatkowo mamy górę waluty (serduszko to tylko jej część) z Turcji, Czech, Izraela, Chin, Hong-Kongu, USA, Szwajcarii, Meksyku, Litwy, Włoch, Holandii, Hiszpanii, Niemiec, Belgii, Austrii, Francji, Portugalii, Grecji, Słowacji, Chorwacji, Słowenii, Węgier i Tajlandii i Wielkiej Brytanii!

ZOBACZ ILE ZEBRALIŚMY !

WSZYSTKIM DZIĘKUJEMY!

JESTEŚCIE NIEZASTĄPIENI!

FB tlo sztaby

2018 01 03 SPAMALOT

W imieniu Śródmiejskiego Teatru Muzycznego chcielibyśmy zaprosić Państwa do pomocy, zaangażowania i ewentualnego zarażenia inicjatywą wsparcia najnowszej produkcji naszego zespołu, musicalu "Spamalot czyli Monty Python i Święty Graal". Na stronie kampanii można bezpośrednio dokonać wpłaty albo po przejściu do płatności pobrać numer konta do przelewu tradycyjnego. Liczymy na każdą wpłatę i każdą pomoc z Państwa strony, która przybliży nas do wymarzonego sukcesu.

2017 12 19 final 65lecia internetNa scenie zaprezentowały się zespoły dziecięce CAMPANELLO, FASOLKI i Orkiestra Gitarowa. Na widowni zasiedli rodzice wraz z naszymi wychowankami. Brawom nie było końca. Pani Agnieszka Lepianka-Pawlikowska w ciekawy i zabawny sposób przedstawiła prezentację historyczną oprawioną własnoręcznie wykonanymi obrazkami.

Pani Dyrektor Honorata Waszkiewicz zaprosiła na scenę Prezydium Rady Rodziców wręczając dyplomy i upominki i podziękowała wszystkim za wieloletnią, owocną współpracę.

sfmt logoWszystkich uczniów śródmiejskich szkół zapraszamy udziału w konkursie tanecznym i muzycznym Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów. Na zgłoszenia czekamy do końca lutego 2018 r. Eliminacje odbędą się w 12 i 19 marca 2018 r. Szczegóły oraz karty zgłoszenia w załączonych plikach.

Regulamin i karta konkursu muzycznego

Regulamin i karta konkursu tanecznego

Przyjdź - to jest ważne! Zmiana w kwartale a6 dotyczy miejsca naszych sąsiedzkich spotkań!

Więcej: http://www.powislepoludniowe.prezentacjaplanu.pl/discuss/mpzp-powisle-poludniowe/map/display/view/479f15b8-c86c-47de-ad87-b00d88358e31

2017 11 konsultacje Solec

Już 18 listopada (sobota) zapraszamy uczniów śródmiejskich szkół na warsztaty i plener konkursu fotograficznego i filmowego organizowanego w ramach kolejnej edycji Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów. Warsztaty rozpoczynamy o godzinie 11.00 w MDK Łazienkowska (ul. Łazienkowska 7). Zakończenie pleneru planowane jest ok. godziny 14.00.
UWAGA! Obecność na warsztatach jest warunkiem dopuszczenia do udziału w konkursie.

Regulamin i karta konkursu fotograficznego

Regulamin i karta konkursu filmowego