MDK Łazienkowska może być objęty monitoringiem w ramach budżetu partycypacyjnego!
Żeby projekt ujrzał światło dzienne i został zrealizowany, trzeba go poprzeć. Zapraszamy do zapoznania się z projektem http://www.facebook.com/bezpieczenstwo.dzieci.imlodziezy i oczywiście zagłosowania! https://app.twojbudzet.um.warszawa.pl/projekt/12592

footloose internet

Ta młoda, energetyczna obsada produkcji "FOOTLOOSE" wystąpi w premierowych pokazach na scenie Teatru Palladium już od 27 czerwca br. i spektakle 28 i 29 czerwca br.

Tak, tak…, minęło już 65 lat od czasu, kiedy w powojennej Warszawie, w samym jej centrum, na terenie Śródmieścia, powstały dwa młodzieżowe domy kultury: MDK „Muranów” i MDK Łazienkowska. Z tej okazji spotkaliśmy się 8 czerwca, w kinie ATLANTIC, w połowie drogi między obiema placówkami i wspólnie świętowaliśmy jubileusz w towarzystwie znakomitych Gości - naszych przyjaciół: dzieci, młodzieży, rodziców, byłych i obecnych pracowników, przedstawicieli zaprzyjaźnionych placówek oświatowych, uczelni artystycznych i pedagogicznych oraz instytucji kultury, a także przedstawicieli władz oświatowych i samorządowych.

truskawka Medal

W sobotę, 10 czerwca br. w „Miasteczku Przyrody”

przy ul. Fabrycznej 1/3, w godz. 11.00 – 14.00,

odbędzie się piknik rodzinny „Święto Truskawki”.

W tym roku będzie to okazja do wspólnego świętowania jubileuszu 65-lecia MDK.

Z tej okazji przygotowaliśmy wiele atrakcji:

65Dzieciinternet

Bądź dzieckiem jak najdłużej,

Jak dziecko baw się, śmiej,

i kochaj tak jak dziecko, i serce dziecka zawsze miej!

Niech Ci się spełnią pragnienia,

niech słonko zawsze Ci świeci,

przyjmij te skromne życzenia, od MDK "Łazienkowska"

2017 05 25 gala sfmt25 maja na gościnnej scenie Teatru Palladium uczniowie śródmiejskich szkół – laureaci XI edycji Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów zaprezentowali wspaniałe widowisko muzyczno-taneczne. Feeria barwnych kostiumów na tle stylizowanej na ludowo multimedialnej scenografii, połączenie tradycyjnej ludowej nuty z dynamicznym współczesnym repertuarem muzycznym i brawurowe układy choreograficzne zachwyciły publiczność.

Już nasze drzewka  japońskiej wiśni- Sakury pieknie wprowadziły nas w wiosenną aurę. :-)

A tak, były sadzone :)

KOLODKO

Już dziś serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy i spotkanie z Profesorem, który oprócz tego, że jest wybitnym ekonomistą, ma duszę artysty i maratończyka. Jego wspaniałe zdjęcia z różnych zakątków naszego globu będzie można podziwiać na wystawie "Okna", która będzie do obejrzenia w Galerii Młodych Twórców Łazienkowska od 11 maja do 3 czerwca br. Otwarcie wystawy odbędzie się 11 maja o godz. 13.00 w Galerii Łazienkowska, a spotkanie z Profesorem o godz. 13.15 w sali 105.

UWAGA! NABÓR NOWYCH UCZESTNIKÓW!

Wszystkich chętnych do udziału w zajęciach prowadzonych w naszej placówce zapraszamy od 19 maja br. od godziny 12.00 do rejestracji i zapisów pod adresem: warszawa-pozaszkolne.pzo.edu.pl

Po wprowadzeniu do systemu podstawowych informacji i wskazaniu placówki (dzielnica Śródmieście, Młodzieżowy Dom Kultury im. Wł. Broniewskiego) oraz określeniu wybranych zajęć, wydrukowane i podpisane podanie wraz z niezbędnymi załącznikami należy dostarczyć do sekretariatu do 6 czerwca do godziny 14.00.

W dniach 27.04-12.05.2017 r. w ramach projektu ,,Owada poznać wypada" prezentowana jest wystawa prac uczestników pracowni Architektury i Scenografii oraz Sztuki Dekorowania. Szkło, przestrzenne modele, maski oraz rysunki i malarstwo można oglądać w holu głównym na parterze MDK na Łazienkowskiej.