MG 6539 1

Żonkilowe „Pola Nadziei” przed MDK-iem to znak, że pamiętamy o naszych sąsiadach z Solca i Powiśla, którzy zmagają się z chorobą nowotworową, a jednocześnie przypominamy, że są ludzie, którzy z nadzieją stawiają czoło tak wielkim problemom.

Nasi uczestnicy się nie nudzą.  Jedni filmują i montują, a drudzy fastrygują.

Hm... zapytacie co i gdzie?  Zapraszamy zatem na nasze zajęcia!

Film został zrealizowany w Pracowni montażu filmowego podczas zajęć w Pracowni patchworku.

pluszowy mis

Mały, duży, bury, kolorowy, milutki, z kokardką czy w kubraczku... Każdy posiada, bądź posiadał własnego ulubionego pluszowego misia.

Jest to jedna z najpopularniejszych zabawek w Europie już od XIX wieku! Pluszowy miś nieodłącznie kojarzony jest z beztroskim czasem dzieciństwa.

Wiele razy pewnie był dla Was kumplem do zabawy, kompanem podróży, przyjacielem, któremu można wszystko powiedzieć, antidotum na nocne koszmary.

Przytulmy dziś nasze Misie:-)

Posłuchajcie "Mru, mru, Misiu" (muzyka: Krzysztof Marzec, słowa: Ewa Chotomska, wykonanie: Robert i Adaś Gołaszewscy)

2020 10 26 pakat

HMrozowska tytul

Hanna Maria Mrozowska, absolwentka Wydziału Malarstwa warszawskiej ASP, studiowała także rzeźbę i grafikę warsztatową.

Zajęcia "Architektura i projektowanie", "Dekorowanie" oraz "Architektura dla najmłodszych" odbywają się w trybie stacjonarnym.

Serdecznie zapraszamy!

W miniony weekend w Żyrardowie miało miejsce artystyczne szaleństwo z zachowaniem wszelkich rygorów epidemiologicznych. XII edycja Interdyscyplinarnego Festiwalu Sztuk, w ramach, której odbyło się Miasto Dzieci i Młodzieży z partnerstwem MDK Łazienkowska.

2020 10 30 nie igraj z pradem

W VIII edycji programu „Warszawska Energia – od poznania do EKO-działania” razem z przedszkolakami i uczniami klas 1-3 warszawskich podstawówek poznajemy i badamy energię elektryczną. A FASOLKI?
Fasolki na razie proponują krótkie SPIĘCIE… w wykonaniu Michała Kierlandczyka
A już wkrótce NOWA PŁYTA z energetycznymi piosenkami! – NIE IGRAJ Z PRĄDEM! Śpiewaj z Fasolkami!

• internet-DO_WGLĄDU-06
  • nie_igraj_z_pradem

Zwracamy się do Państwa z gorącym apelem o informowanie nas o wszystkich przypadkach zachorowania dziecka na COVID19. W związku z obciążeniem pracowników Sanepidu oficjalne informacje o kwarantannie dla pozostałych dzieci z grupy, a także naszych pracowników mogą dotrzeć do nas zbyt późno.

Poza przypadkami zachorowań zobowiązani jesteśmy codziennie raportować liczbę dzieci przebywających na kwarantannie. Dlatego prosimy również o zgłaszanie nam objęcia dziecka kwarantanną.

Telefon do sekretariatu: 22 629 32 06

Zadbajmy wspólnie o zdrowie nas wszystkich. Dyrekcja i pracownicy MDK Łazienkowska

Dzisiaj rano, 9.10 br w sali balowej MDK dzieci z Przedszkola nr 30 miały okazję posłuchać koncertu przebojów na harfę i ukulele. Skoczne rytmy i miłe uszom dźwięki pobudziły przedszkolaków do wystukiwania rytmów i klaskania. Niektórzy odważni zaczęli nawet śpiewać. Koncert bardzo podobał się młodej i nieco starszej publiczności, radośnie rozpoczynając dzień

spotkani z muzyka

SPOTKANIA Z MUZYKĄ to cykl spotkań dla grup przedszkolnych oraz dla uczniów klas 1-3 szkół podstawowych.

Poprzez nasze koncerty edukacyjne w prosty i atrakcyjny sposób przybliżamy dzieciom elementarne zagadnienia dotyczące muzyki i ukazujemy, jak ważną rolę odgrywa ona w życiu człowieka.