Szanowni Państwo, Drodzy Uczestnicy,

Serdecznie zapraszamy w dniach 16 - 20 oraz 23 - 27 sierpnia na zajęcia, jakie przygotowaliśmy w ramach akcji "Lato w Mieście 2021". Nasza oferta skierowana jest zarówno o uczestników indywidualnych, jak i grup zorganizowanych w ramach tej warszawskiej akcji.

Zajęcia odbywają się w godzinach 10.00 - 11.30 oraz 12.00 - 13.30. Rezerwacja miejsc prowadzona jest przez sekretariat placówki.

Te słodkie małe ludki z Campanello życzą wszystkim pięknych wakacji!

Zespół Campanello tym razem zaprasza nas do... :-)

Najmłodsi uczestnicy zajęć w MDK dzieci z zespołu CAMPANELLO śpiewająco życzą wszystkim dzieciom cudownych i zdrowych wakacji w otoczeniu pięknej przyrody w czystym świecie.
Zapraszamy do obejrzenia pierwszego filmu z trzech.

2021 03 29 grafika konkurs

Z wielką przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu komunikacji wizualnej z warsztatami na projekt plakatu:

budzet obywatelski 2022

Już dzisiaj, 15 czerwca, rusza głosowanie w budżecie obywatelskim, które potrwa do 30 czerwca. Zachęcamy do głosowania na projekty dzielnicowe i ogólnomiejskie, a szczególnie na projekt „Pszczeli Zakątek” (nr 30 na liście do głosowania w dzielnicy Śródmieście). Jeśli uzyska wymaganą liczbę głosów, otrzymamy fundusze i będziemy go realizować w Miasteczku Przyrody: posadzimy drzewa owocowe, posiejemy łąkę kwietną, przeprowadzimy warsztaty dla uczniów, a w ramach MAL-u dla mieszkańców, naszych sąsiadów z Powiśla i zorganizujemy EKO-jarmark w Parku Kazimierzowskim

Strona, która umożliwia głosowanie www.bo.um.warszawa.pl

Instrukcja głosowania

Eliminacje festiwalowe już za nami! Znamy też laureatów wszystkich konkursów: tanecznego, muzycznego, filmowego i fotograficznego.

Jedni pod opieką swoich nauczycieli, inni zaś w zaciszu swoich domów samodzielnie przygotowali występy i prace. Cieszymy się, że pomimo niełatwego roku, tegoroczni uczestnicy podjęli wyzwanie i przygotowali swoje prezentacje na wysokim poziomie.

1 czerwca mieliśmy przyjemność obejrzeć choreografie wykonywane przez dzieci i młodzież ze śródmiejskich szkół, biorących udział w konkursie tanecznym, a dzień później posłuchać utworów wokalnych i instrumentalnych w wykonaniu uczestników konkursu muzycznego. W poniedziałek 7 czerwca jury konkursu filmowego i fotograficznego spotkało się by raz jeszcze zobaczyć nadesłane prace i ustalić werdykt.

Poniżej publikujemy wyniki tegorocznego, XIV Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, wszystkim uczestnikom i nauczycielom bardzo dziękujemy za udział!

Mamy wspaniałą wiadomość. Praca chłopców Jana Bąkowskiego oraz Mateusza Śliwińskiego z pracowni Architektury dla najmłodszych Eli Kossakowskiej została wyróżniona w konkursie Futuwawa "Jak będziemy mieszkać w Warszawie przyszłości" i weźmie udział w wystawie prac w witrynach Domów Towarowych Centrum do sierpnia 2021.

laureatki konkursu   Doroty Wirowskiej

Nasi uczestnicy z pracowni architektury i projektowania, prowadzonej przez Elżbietę Kossakowską, wzięli udział w XI edycji projektu edukacyjno-kulturowego "Nie ma muru na Muranowie" pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Śródmieście m.st.Warszawy. Na konkurs przysłano aż 229 prac!

Ogromnie cieszymy się z sukcesów naszych młodych artystek i gratulujemy zajęcia I miejsca Magdalenie Krajewskiej, zajęcia II miejsca Dorocie Wirowskiej oraz wyróżnienia: Zofii Skubacz i Alicji Żak.