PILNE!!!

Drodzy Uczestnicy, Szanowni Rodzice,

Rekrutacja uzupełniająca na zajęcia rozpocznie się 17 sierpnia o godzinie 12.00. Aby zarejetrować się w miejskim systemie rekrutacji, prosimy o zalogowanie się na stronie: warszawa-pozaszkolne.pzo.edu.pl, i wypełnienie wniosku. Wnioski w systemie można składać do 20 sierpnia do godziny 16.00, a do godziny 18.00 powinny być złożone w sekretariacie placówki.

UWAGA! Przyjmujemy skany lub zdjęcia podpisanych wniosków. Prosimy o przesyłnie ich na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. najpóźniej do 20 sieprpnia, do godziny 18.00

Sekretariat placówki czynny w godzinach: 10.00 - 15.00

Czekamy na Was i zachęcamy do zapisów.

Kochani!

Przygotowaliśmy dla Was niespodziankę.

Życzymy udanych wakacji!

2020 WESPÓŁ w ZESPOŁ plakat s 08.06.2020 2

Tegoroczna VII edycja Festiwalu Sąsiedzkiego Wespół w Zespół dla Solca odbywa się w terminie od 12 maja do 30 czerwca 2020  wyjątkowo ONLINE. Zapraszamy do skorzystania z tej formy udziału w Festiwalu, który jest efektem sąsiedzkiej, wolontariackiej, nieodpłatnej współpracy mieszkańców Solca i instytucji, które mają tutaj swoją siedzibę.

FOTO susza free dostęp flower 887443 1920

12 MAJA 2020 we wtorek w godz. 18.00-20.00 w ramach VII Festiwalu Sąsiedzkiego Wespół w Zespół dla Solca zapraszamy na spotkanie online pt. „Susza, pożary, klimat, wiara i ekologia" Wraz z zaproszonymi gośćmi Magdaleną Kadziak, Piotrem Abramczykiem,

W tym roku Wydział Architektury Wnętrz nie może zaprosić uczniów na wystawę końcoworoczną na  Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Po utrudnionych z powodu pandemii, długotrwałych bo zdalnych, burzliwych jak zawsze i niełatwych z powodu nadesłania wielu wspaniałych prac obradach jury konkursu fotograficznego oraz jury konkursu filmowego podjęły ostateczne decyzje. Poniżej publikujemy protokoły z obrad. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy. Tych, którym niewiele zabrakło do wróźnienia zachęcamy do dalszego rozwijania talentów i startowania w przyszłym roku.

Z radością informujemy, że wspólnie z Wydziałem Oświaty i Funduszy Europejskich dzielnicy Śródmieście podjęliśmy decyzję o rozstrzygnięciu tegorocznego konkursu filmowego i fotograficznego Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów 2019/2020! Wszystkie prace, nadesłane przez uczestników, są w tej chwili przekazywane w formie elektronicznej do jurorów. Jury zakończy obrady korespondencyjne do 26 kwietnia. Już w najbliższy poniedziałek, 27 kwietnia, poznamy tegorocznych laureatów. O sposobie przekazania dyplomów i statuetek oraz o formie zaprezentowania zwycięskich prac poinformujemy mejlowo.

W związku z nadchodzącymi świętami, zachęcamy wszystkich, nie tylko uczestniów zajęć w MDK, do skorzystanie z propozycji naszych pracowni. Bardzo róznorodne zadania znajdziecie w dziale "Domowo z MDK"

2020 04 08 wielkanoc

• 2020_04_09_pola_nadziei_01