Zapraszamy na przesłuchanie, które odbędzie się 18 lutego 2022 r. o godz. 16.00 w siedzibie MDK (ul. Łazienkowska 7), sala 108.
Do zespołu będą przyjmowane dzieci 6 i 7-letnie.
Prosimy przygotować piosenkę (a cappella) z repertuaru zespołu. Sprawdzane będą również predyspozycje ruchowe.

2022 karnawal

kliknij w obrazek, aby przeczytać :-)

Kochani! Z okazji zbliżającego się Nowego Roku życzymy Wam spokoju i otwartości na drugiego człowieka. Zapraszamy do wysłuchania naszej najnowszej zimowej piosenki, do której słowa napisał Andrzej Marek Grabowski, a muzykę Krzysztof Marzec Wesołych Świąt! Zespoł Fasolki, Ewa Chotomska, Krzysztof Marzec, Andrzej Marek Grabowski, Agnieszka Szymańska-Kierlandczyk, Natalia Dymarska i Zuzanna Chruścikowska

 

2021 12 22 kartka swiateczna

Ciepła rodzinnego, serdecznych rozmów, chwil świątecznego blasku, zadumy, optymizmu i energii oraz dużo zdrowia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i nadchodzącego Nowego Roku

życzą dyrekcja i pracownicy MDK Łazienkowska

(kartka wykonana w pracowni fotografii, zdjęcie: Zofia Nałęcz)

258325814 6758810620797422 6264218247772869112 n

Nasze Fasolki  w studio  newonce.radio  na  żywo  śpiewają  "Jak urosnę"  z najnowszej płyty Sokoła "NIC".

 

GRATULACJE!

 

Wrzesień był dla nas bardzo pracowity. W poniedziałek, 27 września zespół Fasolki miał zaszczyt wystąpić podczas Grande Finale Gali Warszawskich Olimpijczyków podsumowującej osiągnięcia warszawskich zawodników i zawodniczek XXXII Letnich Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 oraz XVI Letnich Igrzysk Paraolimpijskich Tokio 2020.

Szanowni Państwo, Drodzy Uczestnicy,

1 września od godziny 12.00 ruszają zapisy na te zajęcia, na których po rekrutacji pozostały jeszcze wolne miejsca. Aby sprawdzić dostępność miejsc i zapisać się na zajęcia, należy zarejestrować się w miejskim systemie rekrutacji na stronie: warszawa-pozaszkolne.pzo.edu.pl. Po wypełnieniu wniosku należy go wydrukować i podpisany złożyć w sekretariacie placówki. Przyjmujemy również skany lub zdjęcia podpisanych wniosków przesyłane na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA! Złożenie lub przesłanie wniosku nie jest równoznaczne z przyjęciem na zajęcia. O miejscu decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy oczekiwać informacji zwrotnej z sekretariatu placówki.

Zapraszamy.

Szanowni Rodzice!

Dziś rozpoczynamy nowy rok szkolny. W związku z trwającą pandemią, będziemy starali się zapewnić naszym podopiecznym, ale również pracownikom i opiekunom dzieci maksimum bezpieczeństwa, zachowując jak najwięcej z dotychczasowej atmosfery i jakości działań MDK Łazienkowska. Przypominamy, że jako placówka oświatowa podlegamy przepisom i wytycznym wydawanym przez MEiN, MZ oraz GIS.

budzet obywatelski 2022

Kochani!

Śpieszymy donieść, że projekt „Pszczeli Zakątek”  otrzymał odpowiednią liczbę głosów. Bardzo wszystkim DZIĘKUJEMY za głosowanie 😘

Projekt będzie realizowany w Miasteczku Przyrody: posadzimy drzewa owocowe, posiejemy łąkę kwietną, przeprowadzimy warsztaty dla uczniów, a w ramach MAL-u dla mieszkańców, naszych sąsiadów z Powiśla zorganizujemy EKO-jarmark w Parku Kazimierzowskim.

Do zobaczenia w "Pszczelim Zakątku"! Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

 

Te słodkie małe ludki z Campanello życzą wszystkim pięknych wakacji!