PILNE!!!

Szanowni Rodzice, Opiekunowie, Uczestnicy zajęć,

Jeśli szukacie profesjonalnego wsparcia, konsultacji psychologicznej, pedagogicznej, zachęcamy Was do kontaktu ze specjalistami, z którymi współpracujemy. Polecamy korzytanie z Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej nr 11 znajdujacej się w Al. Jerozolimskich 30/5.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie PPP nr 11: www.poradnia11.waw.pl

Poniżej przedstawiamy Państwu linki do ciekawych stron internetowych mogących być dla Państwa źródłem rad dotyczących wychowania, informacji czy pomocy w trudnych sytuacjach, bazą pomocy w nauce (np. biblioteka z lekturami szkolnymi) czy też miejscem bezpiecznych zabaw Waszych dzieci.
Biorąc pod uwagę dynamikę internetu, będziemy wdzięczni za informacje o zmianach profili lub adresów prezentowanych stron, a także zgłaszaniu nowych, ciekawych propozycji.

Zachęcamy do przeczytania artykułu Agnieszki Zielińskiej - dyrygentki, pianistki, gitarzystki i kompozytorki uczącej u nas gry na gitarze.

Czy możemy żyć bez muzyki?

Możemy, ale co to byłoby za życie. Muzyka w róźnorodnej postaci otacza nas z każdej strony, jest wszędzie, świat dookoła to przestrzeń utkana z dźwięków. Jak wpływają one na nasze emocje i samopoczucie, a jak na umysł? Czym jest muzykoterapia i dlaczego potrzebujemy jej w codziennym życiu?

Najkrócej rzecz ujmując muzykoterapia to dziedzina, która używa muzyki w celu przywracania zdrowia lub poprawy kondycji życiowej osób z różnymi problemami natury emocjonalnej, fizycznej lub umysłowej.